top of page

Kā kopēt Excel formulas? [video]

Updated: Jun 2, 2020


Tu jau zini, pavisam nesen es rīkoju Excel pamata un standarta līmeņa tēmu piecu meistarklašu ciklu. Vēlos pateikties visiem, kuri piedalījās, visiem, kuri pieteicās, bet netika, kā arī visiem, kuri aizpildīja anketas par kursu tēmām vēl pirms meistarklašu izziņošanas.


Piecās meistarklasēs tika apskatīts plašs tēmu klāsts un veikts liels daudzums praktisku darbu. Mācīties klātienē viennozīmīgi ir ļoti jaudīgi - pilna uzmanība 3h garumā, diskusijas, jautājumi un atbildes, gandarījums un patīkams nogurums!


Tomēr klātienes nodarbībām ir arī ierobežojumi - noteikts laiks, vieta, grupas ietilpība un citi ierobežojumi.


Tādēļ vēlos ar Tevi padalīties ar vairākām, meistarklasēs apskatītām, tēmām, kurām esmu sagatavojis video ierakstus. Šoreiz par tēmu, kuru apskatu teju visu līmeņu meistarklasēs - kā formulās izmantot relatīvās un absolūtās šūnu atsauces? Kā pareizi izveidot formulu, lai to varētu kopēt un pavairot?


Tiešsaistes Excel meistarklases ir lieliska iespēja svarīgākās Excel tēmas apgūt sev ērtā laikā un vietā. Piesakies aktuālākajam Excel tiešsaistes meistarklašu ciklam.

PS šis ir viens no video no Excel meistarklašu tēmām. Citi video no tiešsaistes meistarklašu materiāla, kurus piedāvāju blogā, atrodami šeit:


Pieraksties Excel e-pasta izsūtnes padomiem un saņem tos savā e-pasta kastītē. Iesaki draugiem!


0 comments

Recent Posts

See All

留言


bottom of page