top of page
Excel Know How logo RGB_White RGB logo.p

Excel Power kurss

Power Query, Power Pivot & DAX

Get_data_bilde.PNG

Automatizēta datu ieguve no neierobežota  avotu klāsta

Automatization_data_bilde.PNG

Jaudīga datu apstrāde un pārveide

Formula_bilde.PNG

Efektīvāki

aprēķini, izmantojot DAX formulas

refresh_icon_bilde.PNG

Datu un atskaišu atjaunināšana vien pāris sekundēs

data_vizualization_bilde.PNG

Interaktīvi vizuālie risinājumi

 
Power Query ir jaudīgākais datu apstrādes rīks Excel, kāds jebkad izveidots biznesa lietotāju vajadzībām.

Online kursa mērķis ir izveidot padziļinātu izpratni un iegūt praktiskas iemaņas datu analīzē, izmantojot jaudīgākos analīzes rīkus - Power Query un Power Pivot, datu pārskatu veidošanā un pielāgošanā dažādām vajadzībām, kā arī aprēķinu veikšanā.

Praktiskās online nodarbībās tiks apskatītas Tev noderīgas tēmas, piemēram, par iespēju ielādēt lielus datu apjomus (pat daudzus miljonus rindu); kā automatizēt datu ieguvi no dažādiem avotiem un ietaupīt daudzas stundas regulāra datu pārveides darba; kā izveidot dinamiskus aprēķinu rādītājus, izmantojot datu analīzes izteiksmes (DAX); kā aprēķinus vizualizēt grafikos, pielāgotās tabulās, veidojot automātiski atjaunojamus informācijas paneļus (jeb Dashboards).

Ieskats Excel Power iespējās

Noskaties, piesakies un tiekamies online kursā!

Kas ir Power Query?

Ieskats Power Pivot & DAX

Datu vizualizācija (Dashboards)

Video ieskats meistarklasēs
Mērķauditorija
Priekšnosacījumi
Ko Tu iegūsi

MĒRĶAUDITORIJA

 • Vadītāji, finansisti, ekonomisti, grāmatveži, struktūrvienību un projektu vadītāji, visi interesenti, kuri ikdienā izmanto MS Excel datu apstrādei, uzskaitei, atskaitēm un analītikai

 • Tie, kas vēlas paaugstināt savas profesionālās kompetences Excel lietošanā, celt kvalifikāciju un konkurētspēju darba tirgū

 • Tie, kuriem ir svarīgs ātrums, efektivitāte, pārskatāmība darbā ar datiem Excel vidē

TAVI IEGUVUMI

 • Jaudīgās un praktiskās online meistarklasēs apgūsi profesionālas kompetences datu apstrādē, analīzē un vizualizēšanā ar visefektīvākiem biznesa analītikas risinājuma rīkiem Excel.

 • Praktizējot meistarklasēs iegūtās zināšanas:

  • ietaupīsi daudzas stundas datu apstrādē un analīzē

  • samazināsi pieļauto kļūdu risku līdz minimumam

  • datu analīze ar Power Pivot & DAX izmainīs Tavu ikdienu par 180. Šāda analīze ar tradicionāliem rīkiem nav iespējama

 • Iespēja apgūt Power Query un Power Pivot latviešu valodā, viegli saprotamās video apmācībās eksperta vadībā

 • Profesionāli sagatavoti materiāli

 • Rekomendācijas un ieteikumi

 • Tiešs atbalsts un diskusijas

 • Pēc kursa noklausīšanās un praktisko darbu izpildes Tu iegūsi Excel Know How sertifikātu, kurš apliecinās Tavas jauniegūtās kompetences.

PRIEKŠNOSACĪJUMI​​

 • Veiksmīgai kursa apguvei nepieciešama MS Excel versija ar Power Query (jeb Get & Transform) funkcionalitāti, kā arī Power Pivot funkcionalitāti.

 • Get & Transform funkcionalitāte pieejama visās versijās, sākot ar Excel 2016 versiju. Savukārt Excel 2010 un 2013 pieejama kā bezmaksas spraudnis (add-on).

 • Power Pivot funkcionalitāte pieejama visās abonējamajās Office 365 versijās, kurās iekļauts Excel darbstaciju versija. Tāpat tā iekļauta Office 2019 versijās, Office 2016 un 2013 Pro Plus, kā arī atsevišķi iegādātā (bez Office) Excel 2013 un 2016 versijās.

 • Visi piemēri ir sagatavoti, izmantojot Excel Office 365 versiju.

 • Kurss ir paredzēts Microsoft Windows lietotājiem.

Kursa programma

KURSA PROGRAMMA

(video materiāls nedaudz virs 10h)

Power Query (Savienojumi un sākotnējo datu transformēšana)

 • Ievads par Power Query.

 • Datu iegūšana (importēšana jeb ienese) no Excel failiem, CSV failiem, datubāzēm, interneta u.c. resursiem.

 • Savienojumi un sākotnējo datu transformēšana.

 • Pamata tabulu transformācijas, teksta, skaitļu & datumu rīki.

 • Nosacījumu kolonnas, grupēšana & datu apkopošana.

 • Vaicājumu pielāgošana, apvienošana, papildināšana un labošana.

        

Datu analīze ar Power Pivot & DAX, atskaišu sagatavošana

 • Power Query tabulu saikņu izveide (relācijas).

 • Ievads par datu analīzes izteiksmēm (DAX).

 • Biežāk izmantotās DAX formulas.

 • Jaunu aprēķina kolonnu izveide, mērījumi (columns, measures).

 

Datu vizualizācija

 • Informācijas paneļi (Dashboards).

 • Vizuālo filtru izmantošana vairāku grafiku un tabulu kontekstā.

 • Automātiski atjaunojami grafiki.

 • Paplašinātas vizualizācijas iespējas, izmantojot OLAP formulas.

Excel Power kurss

Power Query, Power Pivot & DAX

Apstrādā un analizē lielus datus pareizi

Strukturēts soli pa solim uz praktisku apguvi vērsts video kurss ar patstāvīgiem darba uzdevumiem

295,- EUR*

245,- EUR*

* cena privātpersonām; uzņēmumiem + PVN

Piekļuve kursa materiāliem uzreiz, maksājot ar karti

- 12 mēneši kursa apguvei

- vairāk kā 10 stundu video lekciju

- Excel Know How komandas atbalsts

Pieteikties
BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI
BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI
Excel Power FAQ
Ko es iegūšu no šī kursa?

Šajā kursā apgūtās zināšanas un iegūtās iemaņas Tev palīdzēs kļūt daudz efektīvākam darbā ar datiem, ietaupīs daudzas stundas un samazinās pieļauto datu apstrādes un analīzes kļūdu risku. Izmantojot Excel Power Query un Power Pivot funkcionalitātes, datu apstrāde, automatizācija un analīze iegūst nepieredzējušas iespējas. Tava profesionālā kvalifikācija būtiski paaugstinās.

Cik daudz laika jāvelta, lai apgūtu kursu?
Tāpat kā ar jebkurām citām iemaņām arī Excel Power var iemācīties, ja tam velta laiku un viss ir atkarīgs no tā, cik ātri Tu to vēlies apgūt. Jo vairāk laika ieguldīsi, jo ātrāk iemācīsies. Mūsu studenti pie Excel Power Online kursa materiāliem pavada aptuveni 2 stundas nedēļā un kursa apguvei velta 4-6 nedēļas. Tomēr, ja kādu ilgāku periodu nebūs iespējams kursa vielu apgūt, piekļuve materiāliem un video lekcijām ir 12 mēneši. Mācīties būs iespējams savā tempā, sev ērtā laikā. Savukārt tiešsaistes kurss pasniedzēja vadībā notiek 4 reizes pa 2h ik nedēļu un papildus nodarbība tiks organizēta 1-2 mēnešus pēc kursa. Papildus tam ieteicams praktizēt apgūto patstāvīgi.
Kādi ir Excel Power apguves varianti?
Excel Power apguvei ir iespējami vairāki varianti
 • Tiešsaistē ar pasniedzēju 4+1 tikšanās reizes pa 2 h katra, kur kopā ar pasniedzēju tiešsaistē tiek apgūta pilna kursa programma.  Visas tiešsaistes nodarbības tiek ierakstītas. Papildus tiešraidēm tiek nodrošināta pieeja Excel Power Online pašapguves kursam, kurā visas kursa tēmas ir iepriekš sagatavotas īsos video ierakstos. Lai veiksmīgi uzsāktu vai turpinātu zināšanu pielietošanu praksē, dalībniekiem ir pieejama individuāla pasniedzēja 2h konsultācija. Tuvākās grupas laiki norādīti kursa lapā.
 • Kursu iespējams apgūt arī patstāvīgi Excel Power Online pašapguves kursā. Tas sastāv no īsiem video aptverot visas kursa tēmas.  Kursā iekļauti vairāki patstāvīgie darbi, kuros praktizēt jaunapgūtās zināšanas. Izvērtējums par tiem tiek sniegts personīgi katram dalībniekam. Ja skatoties Tev radīsies jebkādi jautājumi, varēsi tos uzreiz uzdot diskusiju logā vai sūtot privātu ziņu uz ask@excelknowhow.com, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim!
Kādai jābūt Excel versijai, lai apgūtu šo kursu?
Darbs Excel Power tēmā ir uz Microsoft Windows datorā uzstādītas Excel versijas. Get & Transform jeb Power Query funkcionalitāte pieejama visās versijās, sākot ar Excel 2016 versiju. Savukārt Excel 2010 un 2013 pieejama kā bezmaksas spraudnis (add-on). Power Pivot funkcionalitāte pieejama visās abonējamajās Microsoft 365 versijās, kurās iekļauts Excel darbstaciju versija. Tāpat tā iekļauta Office 2019 versijās, Office 2016 un 2013 Pro Plus, kā arī atsevišķi iegādātā (bez Office) Excel 2013 un 2016 versijās. Visi piemēri ir sagatavoti, izmantojot Microsoft 365 Excel versiju. Kurss ir paredzēts Microsoft Windows lietotājiem.

Vai ir kādi citi tehniski priekšnoteikumi veiksmīgai kursa apguvei?Ja piedalīsies tiešraidēs, atceries uzstādīt Zoom lietotni, kā arī vēlams tiešraidēs piedalīties ar datoru un diviem monitoriem (uz viena skatīties tiešraidi, otrā darboties). Vēlams, lai datoram būtu vismaz 8 Gb RAM jeb operatīvās atmiņas.

Kurš no mācību formātiem ir piemērotākais Tev?
Ja Tev ir svarīgi jaunas zināšanas un prasmes apgūt pasniedzēja vadībā, tad  ieteicams izvēlēties Tiešsaistes kursu. Savukārt, ja vēlies organizēt savu apmācību laiku patstāvīgi un un apmācības viegli apvienot ar studijām, darbu un hobijiem  , tad izvēlies Excel Power Online pašapguveskurss varētu būt Tev piemērotāks.. Tiešsaistes apmācību formātam bonusā ir individuāla konsultācija Tev, kas dos iespēju vēl vairāk nostiprināt zināšanas un nodrošinās praktisku to pielietojumu.

Kā būt pārliecinātam, ka man izdosies apgūt Excel Power?Excel Power kursu manā vadībā apguvuši jau vairāk kā 250 dalībnieku. Mēs saņemam daudz atsauksmju un ziņas par to, kā dalībnieki ir izmainījuši savus darba paradumus ar Excel un pauž savu neviltotu sajūsmu par to, ka ir izvēlējušies iet šo ceļu. Mēs vienmēr esam pieejami ar savu padomu un atbalstu kā arī dalāmies ar vērtīgiem piemēriem, no kursa dalībnieku un pašu pieredzes.  Excel Power Online kursa saturs ir organizēts tā, lai patstāvīga apguve būtu ērta un saprotama. Tāpat kursa materiāli lieliski kalpo kā ērts uzziņas materiāls arī vēlāk pēc kursa. Atceries, piekļuve materiāliem ir veselu gadu un Tev nav jāuztraucas, ja visu uzreiz nespēj atcerēties un apgūt. Iepretim klātienes apmācībām, šis formāts ļauj garantēti apgūt kursa tēmas.

Kad sākas kurss un cik ilgi man būs pieejamas šīs apmācības?

Kurss sākas uzreiz pēc tā apmaksas ar karti vai Paypal. Ja kursu esi izvēlējies apmaksāt ar pārskaitījumu, tad mācībām piekļūsi dienā, kad tiks saņemta apmaksa. Apmācībām Tev būs pieeja 12 mēnešus. Tu vari mācīties savā ātrumā vai jebkurā brīdī atgriezties pie materiāliem, lai slīpētu vai atkārtotu informāciju par jebkuru kursa tēmu.

Kādas priekšzināšanas nepieciešamas, lai apgūtu Excel Power kursu?
Excel Power kursa apguvei nav nepieciešamas priekšzināšanas, tomēr iepriekšēja pieredze darbā ar Excel, iemaņas veidot PivotTables, veikt dažādus aprēķinus un analītiska domāšana Tev varētu palīdzēt mācību procesā. Šajā kursā ir iekļauts arī pilns Excel PivotTables kursa materiāls, sniedzot iespēju apgūt un papildināt zināšanās arī par šo tēmu.

Kā saņemt rēķinu uz uzņēmuma rekvizītiem?
Ja apmaksu veic ar uzņēmuma karti, piezīmēs norādi uzņēmuma nosaukumu, reģistrācijas nr., adresi un konta nr. Rēķinu ar norādītajiem rekvizītiem saņemsi uz e-pastu vienas dienas laikā.

Ja kursu vēlies apmaksāt ar pārskaitījumu uz mūsu bankas kontu, spied uz pogas "Vēlos maksāt ar pārskaitījumu", aizpildi informāciju, kuru esam lūguši norādīt par sevi un papildus piezīmēs ieraksti uzņēmuma nosaukumu, reģistrācijas nr., adresi un konta nr. un darbinieku skaitu. Rēķinu apmaksai ar norādītajiem rekvizītiem saņemsi uz e-pastu vienas dienas laikā.

Pasniedzējs un kursa autors
 Ivars Krampis - Vanags

Ivars Krampis-Vanags ir biznesa datu analīzes eksperts, kurš MS Excel savā ikdienā izmanto jau vairāk kā 20 gadus. Pieredze un profesionālā darbība ir saistīta ar Finanšu vadību, analīzi un plānošanu. Ikdienā konsultē un izstrādā datu analīzes risinājumus, izmantojot Excel un Power BI. Ar pārliecību tiek galā ar komplicētām situācijām Excel vidē, sniedzot profesionālas konsultācijas un dažādu risinājumu izstrādi pakalpojuma veidā uzņēmumiem un citiem interesentiem, datu automatizācijā un vizualizācijā.


Viņa kursi ir domāti tiem, kas vēlas apgūt Excel, paaugstināt savas profesionālās kompetences un ātrāk sasniegt vairāk.
 

Ivara aizraušanās ir mācīšanās, dalīšanās un grūtu Excel problēmu risināšana.

53_Fotogr%C4%81fs_Ain%C4%81rs_Mazjanis_e

KONTAKTI

ask@excelknowhow.com

+ 371 26155456 (Inga)

SOFIUS SIA

LV40103714293

Nometņu 3-11, Rīga, LV-1048, Latvija

Swedbank AS, HABALV22

LV30HABA0551048637023

SEKO EXCEL KNOW HOW

 • Facebook
 • LinkedIn
 • Instagram
 • YouTube
 • Twitter
Back to Top

Uz augšu

bottom of page