top of page

Kā veikt izmaiņas vairākās darblapās?

Updated: Mar 29, 2021

Sveiciens!

Esmu saņēmis interesantu jautājumu, par kuru labprāt padalos ar savu risinājumu. Proti, ja Tev nepieciešams veikt vienādas izmaiņas vairākās darblapās, piemēram, norādot kādu vienādu paziņojumu vai mainot datumu, vai jebko citu, tad skaties šajā video, kā to labāk izdarīt, kā arī daži papildu triki gan darbā ar datumiem, gan darblapas nosaukuma izgūšanā.

Paldies, ka skatījies šo video. Uzraksti man, ko vēlies, lai apskatu arī citā video, kas noderēs gan Tev, gan citiem.

4 comments

Recent Posts

See All

4 comentários


Labdien!

Arī tiku līdz tam, ka visās darblapās "pārnesas" pēdējās izmaiņas.

Resp., "iezīmētajās" dinamiskajās šūnās visās darblapās automātiski tiek veiktas izmaiņas atbilstoši darblapas, kurā veiktas pēdējās izmaiņas, nosaukumam.

Diemžēl nesapratu, kā to novērst.

Būtu ļoti pateicīga, ja varētu "pa solīšiem" pakāpeniski parādīt video vai sazīmēt ekrānšāviņus.

Curtir

Membro desconhecido
11 de fev. de 2021

Ļoti labs novērojums. Nebiju pamanījis to, ka CELL("filename") rada vienādu rezultātu katrā lapā. Tas tik tiešām ir nepatīkami. Tavs piedāvātais variants ar SHEET() funkciju ir labs, ja tik tiešām lapas sakārto secīgi un sāk ar šīm mainīgajām lapām.


Tomēr to var papildināt vēl:

Izveidot definēto vārdu (Name Manager): piemēram, LapasNosaukums un ievietot tajā formulu =REPLACE(GET.WORKBOOK(1);1;FIND("]";GET.WORKBOOK(1));"")


Savukārt darblapā ievietot formulu: =INDEX(LapasNosaukums;SHEET())

Ja vēl pievienosi VALUE(INDEX(LapasNosaukums;SHEET())), tad risinājums būs katrai lapai tā kā piemērā rādīts.

Curtir

Var lietot arī lapu nosaukumus (jan, feb,.. vai citus), bet jābūt secībā 1ā jan, 2ā feb, 12ā dec, tad mēneša numuru dod funkcija =SHEET()- lapas kārtas numurs!! :)

Curtir

Sveiki! Man nez kāpēc kopējot mēneša formulu pārrēķinās pārējās mēneša vērtības, visas vienādas??? Aizverot/atvero failu visi mēneši =4 (ir 4 lapas)?

Curtir
bottom of page