top of page

Mākslīgais Intelekts karjerā un biznesā

Kas ir mākslīgais intelekts?
image.png

Priecājamies Tevi šeit satikt!


Visticamāk, ka esi šeit, jo vēlies uzzināt, kā mainīsies bizness un Tavs darbs mākslīgā intelekta laikmetā. Tu vēlies iegūt jaunas prasmes un zināšanas, lai augtu kā profesionālis, būtu veiksmīgs un efektīvs visā, ko dari.

Piedāvājam Tev ielūkoties mākslīgā intelekta (MI) pasaulē, iepazīties ar iespējām, ko tā piedāvā, izvēlēties to, kas ir vajadzīgs tieši Tev. Ļaut, lai šī jaunā pasaule ienāk Tavā dzīvē, darbā, biznesā.

Iedvesmojies no ekspertiem un domu līderiem!

Guntis Kalniņš.jpg

Guntis Kalniņš

Biznesa partneris, Cilvēki & tehnoloģijas, People Plus. Pieredzējis biznesa vadītājs, informācijas tehnoloģiju eksperts, konsultants, investors. Uzņēmumu partneris biznesa attīstībā, inovācijās, digitalizācijā un cilvēku talantu attīstībā. Vada individuālās sesijas un grupu darbnīcas ar koučinga, mentoringa, konsultāciju, apmācību un biznesa supervīzijas elementiem. Strādājis atbildīgos vadības amatos lielos starptautiskos uzņēmumos kā Accenture, Oracle, GE Money. Šobrīd sadarbojas ar strauji augošiem tehnoloģiju jaunuzņēmumiem.

  • LinkedIn
59_Fotogrāfs_Ainārs_Mazjanis.jpg

Ivars Krampis - Vanags

Datu analīzes eksperts un praktiķis ar padziļinātām zināšanām Microsoft Excel, Microsoft Power BI un Mākslīgā intelekta (MI) jomā. Ilggadēja pieredze finanšu vadībā, analīzē un plānošanā. Veiksmīgi optimizē un uzlabo procesus Excel un Power BI, kā arī integrē MI risinājumus datu analīzē un vizualizācijā.

Ivars ir daudzu kursu un lekciju autors, sniedzot praktiskas apmācības un individuālas konsultācijas. Viņa kursus ir apguvuši vairāk nekā 3000 studenti, un vebināros ir piedalījušies jau vairāk nekā 10 000 interesentu. Viņa apmācības augsti novērtē dažādu nozaru komandas un speciālisti Latvijā, Baltijā un citur.

  • LinkedIn
janis_kursi.jpg

Jānis Bēniķis

IT projektu vadītājs, MI vizionārs. Pasniedzējs ar bagātu pieredzi IT jomā un Mākslīgā Intelekta risinājumu pielietojumā. Praktiķis, kurš ir ieguvis plašas zināšanas par modernajām IT tendencēm un MI izmantošanas iespējām dažādās nozarēs. Apguvis prasmes, kas nepieciešamas mūsdienu digitālajā vidē. Spēcīga personība ar lieliskām saskarsmes spējām un proaktīvu skatījumu uz situācijām.

  • LinkedIn

Vērtīga ekspertu saruna

01

Iegūsti jaunas perspektīvas par mākslīgo intelektu (MI) un noskaties sarunu, kurā piedāvājam ieskatu MI tehnoloģiju tehniskajos aspektos, kā arī par tā ietekmi uz personīgo un profesionālo attīstību.

Mēs pārrunājam, kā MI ir fundamentāli mainījis gan biznesa vidi, gan personīgo dzīvi. Uzsveram MI spēju nodrošināt efektīvāku darbību un jaunu pakalpojumu izveidi, kas ir īpaši svarīgi uzņēmumu digitalizācijas un automatizācijas kontekstā.

02

Dalāmies personīgās pieredzēs un redzējumos par MI nozīmi un iespējām dažādās jomās - no biznesa pārveidošanas līdz ikdienas dzīves uzlabošanai. Mūsu diskusija koncentrējas uz MI potenciālu radīt jaunas darba iespējas un prasības darba tirgū. Apskatām MI ietekmes uz nākotnes darba prasmēm un tās nozīmi profesionālajā attīstībā, uzsverot nepieciešamību apgūt jaunas tehnoloģijas un pielāgoties mainīgajam darba tirgum.

03

Video ir izcils resurss, lai iedvesmotu un rosinātu domāt par MI potenciālu, tā praktisku pielietojumu un nākotnes iespējām. Noskaties, lai saprastu, kā MI var palīdzēt veidot labāku nākotni Tev un Tavam uzņēmumam!

Mākslīgā Intelekta iespējas biznesā un personīgajā attīstībā

Sarunas ilgums: 1h

Kādi ir galvenie ieguvumi un izaicinājumi, sākot izmantot MI risinājumus biznesā?

Piesakies Mākslīgā Intelekta praktiskam kursam!
Atklāj savas nākotnes iespējas!

Mākslīgais Intelekts
karjerā un biznesā kurss

Intensīvais kurss

Piedāvājam ielūkoties mākslīgā intelekta (MI) pasaulē, akcentējot tā nozīmi un ietekmi uz mūsdienu biznesu un karjeru. Uzsākot ar MI evolūcijas apskatu, kurss sniedz izpratni par cilvēka un MI mijiedarbību digitālās transformācijas kontekstā, aplūkojot tās ietekmi uz uzņēmumu darbību, vadītāju un darbinieku lomām, kā arī klientu pieredzi.

Robots_2.png
Praktiskas nodarbības - darbs ar failiem
Excel Know How AI Kurss Background 1_1.png

Kam kurss piemērots?

Šis kurss ir īpaši piemērots tiem, kas meklē praktiskas zināšanas un reālas iemaņas MI pielietojumā, lai veicinātu savas karjeras izaugsmi vai uzlabotu uzņēmuma darbības efektivitāti. Tas ir paredzēts gan tiem, kas jau ir iepazinušies ar MI pamatiem, gan tiem, kas vēlas sākt savu ceļojumu šajā aizraujošajā un strauji attīstībā esošajā jomā.

Ko sagaidīt apmācībās?

Tu iemācīsies par MI praktisko pielietojumu biznesā un ikdienā, tostarp populāru MI rīku izmantošanu, piemēram, ChatGPT, Google Bard un Bing ChatKurss piedāvā praktiskas nodarbības par promptu veidošanu, teksta radīšanu un analīzi. Papildus tam, kurss ieskicē darbu ar ChatGPT Advanced Data Analysis, sniedzot lielisku iespēju iemācīties radīt automatizētus datu kopsavilkumus un pieņemt informētus lēmumus, izmantojot analītiskus datus. Tu iegūsi prasmes uzņēmumu procesu optimizācijā, izmantojot ChatGPT spraudņus un MI integrāciju populāros biznesa rīkos kā Excel un Power BI. Katras nodarbības struktūra un saturs ir veidots, ņemot vērā mērķauditorijas prasības un mērķus, nodrošinot gan teorētiskās zināšanas, gan praktiskās prasmes.

Kursa norise

Apmācības notiks Tiešsaistē (Zoom). Tev būs nodrošināta pieeja nodarbību ierakstiem. Par nākamajām Tiešraides nodarbībām šī kursa ietvaros informāciju pievienosim tuvākajā laikā.

Nodarbība 1: Iepazīšanās ar Mākslīgā Intelekta Pasauli
Excel Know How AI Kurss Background 1_1.png

01

Iepazīšanās ar Mākslīgā Intelekta Pasauli

Ievads MI vēsturē, iespējās un nākotnes scenārijos. MI evolūcijas un nozīmes apskats, nākotnes perspektīvas.
Cilvēka un MI mijiedarbība: MI loma digitālās transformācijas kontekstā, izmaiņas uzņēmumos, darbinieku, vadītāju un klientu lomās. Kā MI ietekmēs biznesu, karjeru un ikdienas dzīvi. 🔥 Tu iegūsi izpratni par to, kā sākt biznesā integrēt Mākslīgā intelekta risinājumus gan optimizējot resursus, gan radot jaunus produktus un pakalpojumus.
MI Biznesā un ikdienā: Reāli MI pielietojuma piemēri.

Jautājumi un atbildes.

Excel Know How AI Kurss Background 1_1.png

Mākslīgā Intelekta praktiskais pielietojums

02

Darbs ar MI Rīkiem: ChatGPT, Google Bard, Bing Chat praktiskā izmantošana.

Prompta veidošana un teksta apstrāde: Mācību sesija par promptu veidošanu.

Apkopoti praktiski padomi, kā efektīvi izmantot šos rīkus savā ikdienā un darbā.
Jautājumi un atbildes.

Excel Know How AI Kurss Background 1_1.png

03

Datos balstītu lēmumu pieņemšana

Datu Vizualizācija un Analīze: Praktiski piemēri, izmantojot ChatGPT.

Automatizēti datu kopsavilkumi: iemaņas datu analīzē un kopsavilkumu veidošanā. Uzdevumu veikšana ar datiem – diagrammu un prezentāciju veidošana.

Jautājumi un atbildes.

Excel Know How AI Kurss Background 1_1.png

MI Iespējas Excel un Power BI kontekstā

04

Apgūsi, kā izmantot MI, lai optimizētu Excel un Power BI darbu. Iepazīsies ar spraudņiem un pielāgojumiem. Iegūsi padziļinātas zināšanas par MI integrēšanu ikdienas biznesa rīkos.
Uzņēmuma Procesu Optimizācija: MI rīku pielietojums procesu uzlabošanai.
Jautājumi un Atbildes.

Excel Know How AI Kurss Background 1_1.png

05

Noslēguma Solis – Sagatavošanās Nākotnei

Izpētīsim MI izklaides un bilžu ģenerācijas iespējas. Uzzināsi, kā plānot savu karjeru un biznesu nākotnē. Vērtīgi padomi par to, kā pielietot iegūtās zināšanas nākotnes karjerā un biznesā.

Personiskās un biznesa pārmaiņas: Diskusija un piemēri par MI ietekmi.

Jautājumi un atbildes.

Mākslīgā Intelekta Loma Mūsdienu Pasaulē

Kāpēc šis kurss ir Tev?

Personalizētas Zināšanas: Katra nodarbība sniedz tieši to, kas Tev nepieciešams, lai veiksmīgi integrētu MI savā darbībā.

Praktiskā Pieredze: Iegūsi ne tikai teorētiskas zināšanas, bet arī praktiskās prasmes, kas noderēs gan darbā, gan ikdienā.

Būsi sagatavojies nākotnei: Šis kurss ir Tavs solis pretim nākotnes tehnoloģiju izpratnei un to efektīvai izmantošanai. 

🚀 Izmanto šo brīdi: Piesakies "Mākslīgais Intelekts karjerā un biznesā" kursam un apvieno savu aizrautību ar praktiskām zināšanām, kas aiznesīs Tavu karjeru jaunos augstumos!

🔥 Tu iegūsi izpratni par to, kā sākt biznesā integrēt Mākslīgā intelekta risinājumus gan optimizējot resursus, gan radot jaunus produktus un pakalpojumus.

✨ Kļūsti par daļu no nākotnes jau šodien: Tu ne tikai iegūsi padziļinātas zināšanas par MI, bet arī praktiski apgūsi pielietot populārus rīkus kā ChatGPT, Google Bard un Bing Chat.

🔥 Ekskluzīvas prasmes Tavā arsenālā: Iemācies radīt automatizētus datu kopsavilkumus un pieņemt stratēģiskus lēmumus, izmantojot analītiskus rīkus uzņēmumu procesu optimizācijā.

🎓 Nozares eksperti Tavā rīcībā: Mācies no profesionāļiem kā Guntis Kalniņš, Ivars Krampis-Vanags un Jānis Bēniķis. Viņu zināšanas, pieredze un atbalsts būs Tavā rīcībā visu apmācību laiku.

📅 Tiešsaistes kurss (Zoom) kopā ar pasniedzējiem. Nodrošināta pieeja nodarbību ierakstiem!

✨Dalības maksa vienai personai 495,- EUR (uzņēmumiem+PVN)

🌟 Izvēlies nākotni un kļūsti par profesionāli, kurš spēj izmantot Mākslīgā intelekta neierobežotās iespējas. Izaicini sevi apgūstot jaunas prasmes un sagatavojies nākotnes iespējām, piesakoties zināšanām bagātā un intensīvā kursā par to, ko piedāvā Mākslīgais intelekts.

Izvēlies nākotni ar padziļinātām zināšanām par Mākslīgo intelektu!

Mākslīgā intelekta kurss pieteikums.png

Aizpildi pieteikuma formu un mēs ar Tevi sazināsimies!

Ja Tevi interesē šis kurss un Tu vēlētos pieteikties uz nākamo kursu, lūdzu, aizpildi pieteikuma formu zemāk. Mēs ar Tevi sazināsimies un kopīgā sarunā noskaidrosim, vai kurss ir piemērots Tev un atbilst Tavām vajadzībām. Mūsu mērķis ir nodrošināt, lai Tava mācību pieredze būtu pēc iespējas vērtīgāka.

Robots_2.png

Uzzini, vai kurss atbilst Tavām vēlmēm un vajadzībām

SOFIUS SIA (Excel Know How)
​Nometņu iela 3-11, Rīga, LV-1048, Latvija
Reģ. Nr. 40103714293
PVN reģ.nr. LV40103714293
Swedbank AS ,HABALV22
LV30HABA0551048637023

26155456

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
  • YouTube
  • Twitter
Back to Top

Uz augšu

bottom of page