Jaunas prasmes un iespējas, kuras var pielietot darbā!

Excel Power Query un Power Pivot raisījis milzu interesi vairumam Excel Know How sekotāju. Gandrīz katram klientam, kuram esmu veicis kādu Excel izstrādi, Power Query ir izmantots. Ja Tu vai kolēģi veic kādu darbu Excel un to atkārto ar jebkādu regularitāti, tad zini, ka Power Query var ietaupīt milzum daudz Tava laika. Izstrādāt tādus Excel failus, kuri spēj ietaupīt milzu laiku ir iespējams katram. Power Query ir "low code" sistēma Excelī un absolūto lielumu var paveikt neko neprogrammējot.

PAR KO BŪS MEISTARKLASĒ - SKATIES VIDEO!

Power funkcionalitāte Excelī sastāv no Power Query un Power Pivot. Gandrīz katrā Excel darbā es to izmantoju. Pilnīgi noteikti, kad datu ir daudz vai apkopojot datus būs nepieciešami aprēķini.

Ja Tu vai kolēģi veic kādu darbu Excel un to atkārto ar jebkādu regularitāti, tad zini, ka Power Query var ietaupīt milzum daudz Tava laika. Rezultāts tiek iegūts sekunžu/minūšu laikā iepretim stundām vai pat dienām pavadīta laika, kārtojot failus un datus. Protams, ir jāiegulda laiks, lai no stundām nonāktu pie sekundēm, tomēr tas ir tā vērts!

Ja kāds Tavs kolēģis "sēž Excelī", lai sagatavotu atskaiti, tad ļoti iespējams, ir nepieciešams nonākt nākamajā līmenī un izmantot Excel Power rīkus. Ar Power Pivot tiek iegūta tāda analītika, kādu mazi un vidēji uzņēmumi nekad (tik tiešām nekad) agrāk nav varējuši iegūt. Tas ir vārdiem neaprakstāmi!

Vai strādāt ar Excel Power ir māksla? Kā to ņem? Vai nav tā, ka jebkas, ko Tu proti labi un ļoti labi, citu acīs kļūst par mākslu jeb tādu kā neiespējamo misiju :) Mana aizraušanās ar Excel un tas, ko es tajā varu izdarīt, arī daudzu acīs nereti šķiet kā māksla vai pat burvestība. Bet, vai tiešām tā ir burvestība? Drīzāk tā ir prasme, ko ikviens var apgūt.

Vai Tu gribētu par to uzzināt vairāk? Es ļoti priecātos Tevi satikt jau ceturtdien 26.05.2022 plkst. 18:30 bezmaksas meistarklasē un personīgi nodemonstrēšu, kā tas strādā! Pievieno atgādinājumu kalendārā un tiekamies!

 
Vairāk kā 1000 Excel studenti, kuri atzinīgi izteikušies par kursiem un meistarklasēm!

Mums uzticas daudzu uzņēmumu darbinieki

Atea-Global-Services.png
VM.png
NVD.png
ErteGrupa.png
Grenardi.jpg
Grindeks_logo-1.jpg
Motify.jpg
Euro Trading Company.jpg
lmt.png
sixt.jpg
Latvijas valsts ceļi.jpg
Strabag.jpg
Capital.jpg
BTA.jpg
VK.png
Primum.png
Mobilly.jpg

Ivars Krampis - Vanags

Biznesa datu analīzes eksperts

Esmu Ivars Krampis-Vanags - biznesa datu analīzes eksperts. MS Excel savā ikdienā izmantoju jau vairāk kā 20 gadus, savukārt Power BI - 5 gadus. 

 

Mani izstrādātie kursi ir domāti tiem, kas vēlas apgūt jaunas zināšanas, kā arī paaugstināt savas profesionālās kompetences un ātrāk sasniegt vairāk gan Excel, gan Power BI vidē.

Mana aizraušanās ir mācīšanās, dalīšanās un grūtu Excel problēmu risināšana.

47_Fotogrāfs_Ainārs_Mazjanis.jpg

Mana pieredze un profesionālā darbība ir saistīta ar Finanšu vadību, analīzi un plānošanu. Ikdienā konsultēju un izstrādāju datu analīzes risinājumus, izmantojot Excel un Power BI. Ar pārliecību tieku galā ar komplicētām situācijām Excel un Power BI vidē, sniedzot profesionālas konsultācijas un dažādu risinājumu izstrādi pakalpojuma veidā uzņēmumiem un citiem interesentiem, datu automatizācijā un vizualizācijā.

ask@excelknowhow.com

Nometņu iela 3-11,

Rīga, LV-1048

SEKO EXCEL KNOW HOW

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
  • YouTube
  • Twitter
Back to Top

Uz augšu