top of page

Power BI pārskats dažos soļos

Datu analīze bieži tiek uzsvērta kā svarīgākā biznesa lēmumu pieņemšanai. Datu ir daudz un katram jāspēj tajos orientēties. Excel bieži ir pirmais rīks, kas nāk prātā, tomēr ne vienmēr tas ir labākais. Ja vēl neesat iepazinuši Power BI, tad, iespējams, šis ir tas brīdis. Power BI ir risinājums, kas var padarīt datu vizualizāciju un analīzi pieejamu ikvienam.


Kāpēc Power BI?

Power BI ir izstrādāts tā, lai būtu viegli lietojams pat iesācējiem. Tas lieliski integrējas ar citām Microsoft platformām, piemēram, Excel, padarot to par loģisku nākamo soli tiem, kas jau izmanto Microsoft Office programmas. Turklāt Power BI piedāvā bezmaksas versiju, lai jūs varētu sākt bez lieliem ieguldījumiem.


Soli pa solim Power BI demonstrācija

Apskati 7 minūšu demo video, kurā parādīts Power BI atskaites izveidošanas pilns cikls - no datu iegūšanas līdz pārskata kopīgošanai. Šis video neatbildēs uz visiem jautājumiem, kā sākt lietot Power BI vai kā veidot labākus pārskatus, tomēr parādīs, ka pārskatu veidošanas process ir pa spēkam ik katram un iedrošinās pašiem pamēģināt.Power BI apguve

Power BI demonstrācijas var šķist vienkāršas un saprotamas, tomēr lielākoties labākam sākumam noderēs profesionāls atbalsts. Ja Tev ir svarīgs pasniedzēja klātienes efekts, tad Tev noderēs mūsu Power BI klātienes pamatkursa dienas programma, kurā soli pa solim apgūsi visus svarīgākos Power BI pamata konceptus un iegūsi spēju patstāvīgi uzsākt Power BI pārskatu veidošanu. Ja Tev ērtāk šķiet pašapguves online formāts, kur katra tēmas sākas ar vienkāršām uz padziļinātām, tad Tev piemērots būs Power BI Online kurss, ar kura palīdzību apgūsi Power BI no pirmsākumiem līdz lietpratēja līmenim.


Power BI klātienes pamatkurss

Labas ziņas, tuvākais Power BI klātienes pamatkurss jau 13.jūnijā Rīgā. Vairāk par to un pieteikšanās šeit


Kā sākt?

Lai sāktu, lejupielādējiet Power BI Desktop bezmaksas versiju no Microsoft Store, sekojiet mūsu video pamācībai un apsveriet iespēju piedalīties klātienes kursos. Nepalaidiet garām iespēju uzlabot savas datu analīzes prasmes un pievienojieties mūsu Power BI kursiem!


0 comments

Comentários


bottom of page