Excel Know How logo RGB_White RGB horizo
 
Excel Pivot Happy - Copy.png

Paldies, ka esi manā Excel draugu lokā. Es augstu novērtēju, ka esi uzticējies man un varu dalīties ar savām zināšanām par Excel tieši ar Tevi.

 

Ticu tam, ka ne velti mūsu ceļi ir krustojušies tieši šobrīd, šajā laikā, kad apkārt ir tik daudz neskaidrības un nedrošības par nākotni. Super, ka Tev ir motivācija attīstīt savas profesionālās iemaņas, kā arī Tu saproti, cik svarīgi ir investēt sevī, jo tā var pacelt savu vērtību darba tirgū un kāpt pa karjeras kāpnēm.

Ja Tev ir jauni mērķi nākamajam gadam un nepieciešams mans atbalsts, esmu gatavs strādāt kopā pie Tavām profesionālajām zināšanām Excel.

Kā stāstīju meistarklasēs, esmu izstrādājis Excel Online bāzes kursu, kurā ir ietvertas būtiskas tēmas par Excel, lai Tavs darbs ar to kļūtu daudz efektivāks un vienkāršāks.

Esi gatavs strādāt produktīvāk? Ko Tu teiktu, ja pēc šī kursa Tu ietaupīt kādas pāris stundas nedēļā?

Kurss ir apjomīgs un ļoti labi sagatavots, lai Tu pēc plāna varētu apgūt svarīgas un nepieciešamas iemaņas darbā ar Excel.

Esmu gatavs palīdzēt, ja Tu tam esi gatavs. Ko saki?

 
SVEICIENS EXCEL KNOW HOW TIEŠRAIDES MEISTARKLASĒS!

Pirmās meistarklases ieraksts ir skatāms šeit ︾

Pirmās meistarklases tēma - kā savienot datus no vairākām tabulām. VLOOKUP, XLOOKUP, mazliet par INDEX un kļūdu novēršanas iespējas. Noskaties!

Otrās meistarklases ieraksts ir skatāms šeit ︾

Tēma - vērtīgi padomi darbā ar datumiem un filtriem. Kā sagatavot darba laiku aprēķinu, izrēķināt pārtraukumus, u.c. padomi. Vairāki datu filtrēšanas un atlases padomi.

Trešās meistarklases tiešraide ir skatāma šeit ︾

Tēma - viss par efektivitāti un produktivitāti!
Knifi, kombinācijas, gudra formatēšana. Patiesi jaudīga nodarbība!
Būšu pateicīgs, ja pēc noskatīšanās atstāsi savu atsauksmi par dzirdēto un redzēto - https://www.facebook.com/ExcelKnowHow/reviews?ref=page_internal

BONUSA TĒMAS ︾

Noslēdzošās meistarklases tiešraide ir skatāma šeit ︾

Tēma - Lieliskas atskaites ar PivotTables un dinamiskiem grafikiem!
ATSAUKSMES NO PIRMĀS MEISTARKLASES

Super lekcija!
Paldies Liels, paspēju vēl lekcijas laikā ar tikko uzzināto, salabot savu excel failu. :)

Perfekti!
Esmu ļoti apmierināta ar lekciju!
Ātri, izmantojami un kvalitatīvi!

Paldies. :) /Dite/

Labvakar!

Paldies par šī vakara Excel meistarklasi! Saprotami un noderīgi.

Ar cieņu,

/Egija/

Ļoti forši un saprotami! Paldies!/Līva/

Izsmeļoši! Riktīgi noderīgi! /Agnese/

Paldies, lielisks informācijas pasniegšanas veids! 👌 /V.L./

​Paldies par atvēlēto laiku! super! /ieva2309/

Paldies, bija lieliski! Līdz rītdienai :) /Sondra/

​Paldies, patika pasniegšanas veids!/Inga/

Paldies! Super! Domāju, ka par Vlookup zinu visu, bet vienu lietu ieguvu no jauna! /Janita/

Paldies! Bija daudz vērtīgas nianses! /Agnese/

Liels jums paldies !/Inna/

Paldies, viss bija labi!/Dace/

Paldies,man pat kā pilnīgam iesācējam bija interesanti.Paldies!/Liene/

Paldies par fantastiski noderīgo nodarbību! /Liene/

ATSAUKSMES NO IEPRIEKŠĒJĀM MEISTARKLASĒM

Labvakar, vebināru noskatiijos ar interesi. Jāsaka, ka ar exc esmu uz Tu.  Un man ļoti patīk exc. Pēc kursa noskatīšanās sajutos, kā sacienaata ar gardiem našķiem. 👍. Un nekad exc nevar buut par daudz. ir labi uzzināt kādus smalkumus un nianses, par šķietami par to zini.  Tā turpinaat.
Paldies. /Sanita/

Paldies par lielisko vebināru - jau uzrakstīju 3 lietas, ko mēģināšu ieviest ikdienā strādājot ar excel, nav pirmais seminārs excel jomā, bet no katra cenšos kādas lietas iesviest praksē un šis vebinārs bija izcils ar tieši mazajām ikdienā noderīgām lietiņām, lai atvieglotu darbu ar šo programmu un ar ieskicējumu lietām, ko no excel var panākt (papildus mācoties) /Liene/

Liels paldies!
Jums ļoti labi padodas skaidrošana :). Ļoti patīk, ka uzreiz blakus darbībai ieraksiet taustiņu kombinācijas. Tagad zināšu, kur viss labāk var apgūt Excel./Krista/

Milzīgs paldies par sniegto un vērtīgo informāciju! [Ieva]

“Paldies!!! Izcili, ka spējāt tik ātri man sniegt atgriezenisko saiti!
Lieliski noderēja! Paldies arī par to, ka procentiem pievērsāt uzmanību, jo piemirsu pieminēt ka man ar tiem pagaidām arī negāja tik labi. Super! Izcili! Korekti un konkrēti! Bravo!” /Kristīne/

Paldies Jums. Laiks paskrēja nemanot! Ļoti noderīgi. Jauku dienu. /Nora/

PAR MEISTARKLAŠU TĒMĀM

Paldies par kuplo pieteikumu skaitu Excel tiešraižu meistarklasēm.

Daudzi ir jautājuši, kādas tieši tēmas būs?

Par šo ir šis īsais video:

16.novembrī - kā savienot datus no vairākām tabulām? VLOOKUP, XLOOKUP, mazliet par INDEX un kļūdu novēršanas iespējas

17.novembrī - vērtīgi padomi darbā ar datumiem un filtriem. Kā sagatavot darba laiku aprēķinu, izrēķināt pārtraukumus, u.c. padomi. Vairāki datu filtrēšanas un atlases padomi.

23.novembrī - viss par efektivitāti un produktivitāti! Knifi, kombinācijas, gudra formatēšana.

24.novembrī - Lieliskas atskaites izmantojot PivotTables un automātiski atjaunojamu grafikus.

Šis gads katram no mums ir bijis dažāds un gandrīz katram tas ir bijis izaicinājumu pilns. Es šī gada laikā esmu daudz darījis, lai dalītos ar Excel zināšanām iespējami plaši. Esmu ļoti daudziem palīdzējis apgūt Excel, sakārtot un analizēt datus, iegūt pārliecību par savām Excel zināšanām.

 

Šī gada laikā esmu bijis vairāk dzīvajā ēterā kā jebkad un ļoti lielu laika daļu esmu dalījies ar zināšanām pilnīgi bez maksas. Kopumā ir bijušas vismaz 10 tiešraides 1h garumā.

 

Un tieši tagad, 2020. gada izskaņā esmu iecerējis vēl vienu vērienīgu četru meistarklašu ciklu. Divu pirmdienu un divu otrdienu vakaros 16., 17., 23., 24. novembrī pl.19:00-20:00.

Aicinu Tevi zemāk pievienot savam kalendāram šīs tikšanās reizes, lai saņemtu atgādinājumus un nenokavētu tiešraides. Katra meistarklase būs īpaša un veltīta atsevišķai tēmai.

 

Par katru tēmu būs īpašs paziņojums, tomēr jau tagad varu teikt, ka tiks apskatītas, gan uzmeklēšanas funkciju tēmas, kuras vienmēr bijušas aktuālas, gan PivotTables jeb Rakurstabulas, dažāda veida formatēšanas un datumu darbību viltības, gan datu vizualizācijas iespējas.

 

Ja esi piedalījies kādā tiešraidē, tad Tu jau zini, cik aizrautīgas tās ir un, ka stunda palido nemanot. Pievienojies tieši tiešraidei, jo katrā tiešraidē būs kāda īpaša priekšrocība tieši tiem, kuri būs tiešraidē. Ja tomēr netiec uz tiešraidi, tad zini, ka ieraksts būs pieejams ierobežotu laiku gan Facebook slēgtā lietotāju grupā, gan īpašā meistarklašu mājas lapā, par kuru informāciju nosūtīšu Tev e-pastā. Ierakstos nebūs pilnīgi visas tiešraidē ieplānotās priekšrocības parādītas, tāpēc esi ar mani kopā dzīvajā un iegūsti maksimāli daudz!

PIEVIENO ATGĀDINĀJUMU PAR MEISTARKLASĒM!

Aicinu Tevi pievienot savam kalendāram atgādinājumus par visām meistarklasēm, uzspiežot uz Outlook vai Google ikonām zemāk:

Outlook

Google

Par katru tēmu būs īpašs paziņojums, tomēr jau tagad varu teikt, ka tiks apskatītas, gan uzmeklēšanas funkciju tēmas, kuras vienmēr bijušas aktuālas, gan PivotTables jeb Rakurstabulas, dažāda veida formatēšanas un datumu darbību viltības, gan datu vizualizācijas iespējas.

PAR PASNIEDZĒJU

Ivars Krampis - Vanags

Biznesa datu analīzes eksperts

Esmu Ivars Krampis-Vanags - biznesa datu analīzes eksperts. MS Excel savā ikdienā izmantoju jau vairāk kā 20 gadus, savukārt Power BI - 5 gadus. 

 

Mani izstrādātie kursi ir domāti tiem, kas vēlas apgūt jaunas zināšanas, kā arī paaugstināt savas profesionālās kompetences un ātrāk sasniegt vairāk gan Excel, gan Power BI vidē.

Mana aizraušanās ir mācīšanās, dalīšanās un grūtu Excel problēmu risināšana.

47_Fotogrāfs_Ainārs_Mazjanis.jpg

Mana pieredze un profesionālā darbība ir saistīta ar Finanšu vadību, analīzi un plānošanu. Ikdienā konsultēju un izstrādāju datu analīzes risinājumus, izmantojot Excel un Power BI. Ar pārliecību tieku galā ar komplicētām situācijām Excel un Power BI vidē, sniedzot profesionālas konsultācijas un dažādu risinājumu izstrādi pakalpojuma veidā uzņēmumiem un citiem interesentiem, datu automatizācijā un vizualizācijā.

KONTAKTI

ask@excelknowhow.com

Meža iela 4,

Rīga, LV-1048

SEKO EXCEL KNOW HOW

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
  • YouTube
  • Twitter
Back to Top

Uz augšu