Vieglākais veids, kā uzlabot savu darba plūsmu Excel vidē

Kā būtu, ja datu analīzes eksperts paņemtu Tevi aiz rokas un vienkāršā valodā, bez liekām galvassāpēm, iemācītu strādāt produktīvāk?

 
KAM KURSS PAREDZĒTS
WhatsApp Image 2020-11-12 at 19.40.36.jp
Ja vēlies justies pārliecinoši un profesionāli vai arī nepieciešams noslīpēt šī brīža Excel zināšanas un mazināt nedrošības sajūtu, šis kurss Tev palīdzēs!
Excel bāzes kurss aptver plašu tēmu klāstu no vienkāršām līdz sarežģītām un paredzēts gan pamata, gan standarta līmeņa lietotājiem. T.i. Tev ir vismaz minimālas Excel zināšanas un prasmes. Tu proti izveidot vienkāršas tabulas ar vienkāršām formulām
WhatsApp Image 2020-11-12 at 19.39.14.jp
luis-villasmil-4V8uMZx8FYA-unsplash.jpg
Ja vēlies saņem individuālu pieeju, Tu varēsi uzdot jautājumus par neskaidrajām lietām privāti caur kursa apmācību platformu.
Ja Tev ir svarīgs ērts, viegli saprotams zināšanu apguves veids  - īsi video, latviešu valodā, online, vēlies praktiski līdzdarboties Excel failos (kas ir lejuplādējami) un atkārtoti skatīties mācību kursu 12 mēnešu laikā.
riccardo-annandale-7e2pe9wjL9M-unsplash.
samantha-gades-BlIhVfXbi9s-unsplash.jpg
Ja Tu izmanto Excel dažādu atskaišu sagatavošanai, datu analīzes vajadzībām un datu attēlošanai, bet Tu jūti, ka varētu darbus paveikt ātrāk un efektīvāk, tad šis kurss Tev palīdzēs to sasniegt.
Ja Tev ir motivācija attīstīt savas profesionālās iemaņas, kā arī Tu saproti,  cik svarīgi ir investēt sevī, jo tā var pacelt savu vērtību darba tirgū un kāpt pa karjeras kāpnēm.
john-schnobrich-FlPc9_VocJ4-unsplash.jpg
 
Excel Know how widget bildes-11.png
MĀCĪBU PLĀNS, KAS STRĀDĀ
Apgūsti plašāku tēmu klāstu nekā klātienes kursos. 8 nedēļas Tu saņemsi jaunus mācību materiālus un praktiskos uzdevumus, kas palīdzēs Tev apgūt Excel iemaņas Tev ērtā laikā un vietā.
Excel Know how widget bildes-11.png
INDIVIDUĀLA PIEEJA
Nebaidies, ja kaut kas liksies pārāk sarežģīti, Tev ir iespēja uzdot jautājumus tieši kursa vadītājam!
Excel Know how widget bildes-11.png
GARANTĒTS REZULTĀTS
Garantējam, ka saņemtais atbalsts un iegūtās zināšanas pilnībā attaisnos Tavus ieguldītos līdzekļus. Kļūsi par Excel lietpratēju, apgūsi jaunas iemaņas un strādāsi efektīvāk, paveicot vairāk īsākā laikā!
Excel Know how widget bildes-08.png
12 MĒNEŠU PIEKĻUVE KURSAM
Tu saņemsi piekļuvi Excel Know How mācību vietnei ar vairāk kā 10 stundu video materiālu, dažādas Excel izklājlapas ar praktiskiem uzdevumiem patstāvīgai pildīšanai.
Excel Know how widget bildes-08.png
BEZMAKSAS DALĪBA MEISTARKLASĒS
Bonusa bezmaksas piekļuve 10 meistarklasēm gada laikā, kamēr esi kursa students. (Meistarklašu vērtība 250,- EUR)
Excel Know how widget bildes-08.png
SERTIFIKĀTS
Pēc kursa Tu iegūsi Excel Know How sertifikātu, kurš apliecinās Tavas jauniegūtās kompetences!
 
12 MĒNEŠU PIEKĻUVE KURSAM
Mācies sev ērtā laikā un tempā! Piedalies papildu vebināros un uzzini atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem visa mācību kursa laikā. Atkārtošana ir labākais veids, kā iemācīties, tāpēc Tev tiek dota iespēja visam kursam piekļūt vienu gadu.
 
Keyboard and Mouse
Screenshot 2020-11-13 171250.png
EXCEL KURSS, KURĀ JUTU VĒLMI DALĪTIES...

Esmu ļoti apmierināta, ka iegādājos šo kursu. Daudz jaunu papildus lietu un knifiņu, ko nezināju vai biju piemirsusi. Tiešām vērtīgs ieguldījums Excel zināšanu papildināšanā. Paldies. /Dace/

Screenshot 2020-11-13 171250.png
Ilze Bule_bilde_atsauksmei.JPG

Es vēlos izteikt milzīgu pateicību par tik forši, viegli un saprotami organizētu Excel kursu. Ja uzsākot kursu man likās, ka es pietiekoši labi pārvaldu exceli, tad pēc pāris nodarbībām sapratu, ka nekā nebija, manas excel zināšanas ir diezgan seklas un visu daru diezgan "grūtā un sarežģītā veidā". Taču pabeidzot kursu ir gandarījums, ka varu krietni ietaupīt savu darba laiku "saliekot, izveklot, aprēķinot, sametot, atdalot u.t.t. datus". Un vēl ļoti pozitīvi, ka var piedalīties meistarklasēs, kurās var nostiprināt zināšanas. Un Ivaram ir ļoti atsaucīga komanda, ja kaut ko nesaprot, atliek tikai uzjautāt un viss ir skaidri un saprotami paskaidrots. Paldies, paldies, paldies. Tiešām ir to vērts.

/Aivita, kursa absolvente/

Kurss bija ļoti piesātināts. Man kā parastam lietotājam tas bija par intensīvu. Bet tas nekādā gadījumā neietekmē kursa kvalitāti, kas bija lieliska. Arī tas, ka vari pie materiāliem vēl atgriezties vēl pēc kursa beigām ir vērtīgi. Tas ir ļoti palīdzīgi. Man personīgi šis ir pirmais Excel kurss, kurā jutu vēlmi dalīties ar zināšanām. Tas bija jauki!

/Ilze, Finanšu vadības departamenta direktore/

Screenshot 2020-11-13 143504.png

Paldies, Ivaram par šodienas apmācībām. Ne visi cilvēki ir ar būtisku pieredzi vai ievērojamām priekšzināšanām darbā ar excel, tādēļ vēl lielāks gandarījums apmeklēt apmācības pie apmācību vadītāja, kurš apmācību laikā pievēršas visiem klātesošajiem un ir gatavs veltīt laiku.

/Aivars/

Screenshot 2020-11-13 171250.png

Pateicos par iespēju piedalīties Tavās nodarbībās un "dziļāk" iepazīt Excel. Tā kā ikdienā Excel netiek izmantots tik plaši, man šīs iegūtās zināšanas ne tikai atklāja pielietojuma daudzveidību, bet turpmāk atvieglos arī darbības jau esošajā darbā, izmantojot Excel "knifus", par kuriem nemaz nezināju.
Patreiz vēl ir palikušas pēdējās nodarbības, ar kurām vēl neesmu iepazinusies. Noteikti to izdarīšu un atgriezīšos arī atkārtoti pie jau iepazītā materiāla.
Tā ir ļoti laba priekšrocība, ka kursa materiālu var vairākārtīgi pārskatīt (un to jau esmu arī izmantojusi) tik ilgā laika periodā pēc kursa noslēguma.
Arī rīkotās papildus tiešraides nodarbības ir laba iespēja pilnveidoties un uzzināt ko jaunu.
Vēlreiz liels paldies!

/Dženeta/

Inita Kronberga_atsauksme.png

Biju Butā uz excel kursiem, tur mums neko tādu nestāstīja. Ir vērts! /Inita, pašnodarbinātā persona/

Screenshot 2020-11-13 143504.png

Vēlējos vispirms pateikt, LIELU PALDIES, par to, ka beidzot ir kvalitatīvi Excel kursi, kurus ir patīkami apmeklēt un arī vienlaikus pildīt uzdevumus. Excel kurss, mana uztverē, ir ļoti vērtīgas, kad nav vienkārši atsēdētas 8 nedēļas, bet kad bija interesanti tos klausīt un arī pildīt, kas manuprāt, ir pats vērtīgākais, kad Tu vienlaikus vari pildītu, jo tad vairāk kaut kas paliek atmiņā. Šie kursi bija kā jauna pasaule , tādi jauni atklājumi, kaut kādiem fīčiem, kas varētu man atvieglot darbu nākotnē. Paldies Jums par darbu.

/Igors/

Screenshot 2020-11-13 171250.png

Vēlos pateikt lielu Paldies, par jauniegūtajām zināšanām Excel jomā! 

Paldies, arī par Dāvaniņu-Novembra meistarklases. Ļoti labi materiāli un pasniegšanas veids. 

Visu noklausoties un noskatoties sapratu ka, no Excel zināju labi ja 1%. Bet tagad ir liels stimuls apgūt vēl un vēl. Kā arī pielāgot man vajadzīgā “griezumā”.

 

Novēlu Jums Jaunajā gadā:  veselību, iedvesmu, daudz zinātkāro un turpināt iesākto darbu!!!

Tas tiešām ir lieliski!

/Egita/

Screenshot 2020-11-13 143504.png

Superīgi kursi. Labi tiek izskaidrots un video ir labi sastādīti. Video garums ari ļoti labs. Ļoti patīkami, kad tiek pieminētas ekstra lietas un shortcuts. Super kurss! Noteikti ieteikšu citiem!

/Arvīds/

 
KO TU APGŪSI ŠAJĀ KURSĀ
1. MODULIS
PAR EXCEL POPULĀRĀKAJĀM FORMULĀM, RELATĪVO UN ABSOLŪTO ATSAUČU IZVEIDI, FORMULU KOPĒŠANU
 
Šajā modulī Tu apgūsi Excel populārākās formulas un uzzināsi, kā tās kopēt. Iemācīsies veidot šūnu relatīvās un absolūtās atsauces un uzzināsi par IF formulas lietojumu.
 • Excel populārākās formulas darbam ar skaitļiem, tekstiem un datumiem

 • šūnu relatīvās un absolūtās atsauces - kas tās ir, kādēļ un kad tās lietot

 • formulu kopēšana - kā efektīvi sagatavot formulas, lai tās varētu kopēt

 • nosacījumu izvērtēšana ar formulu IF

04-piemers-1.png
2.png
2. MODULIS
PAR VLOOKUP - EXCEL FORMULA, KAS JĀZINA IKVIENAM
 
Šajā modulī Tu apgūsi VLOOKUP funkciju, kas pavērs plašas iespējas uzmeklējumiem. Praktiski līdzdarbojoties Excel failā, apvienojot datus no vienas tabulas otrā un uzmeklējot nepieciešamo informāciju, Tu kļūsi par VLOOKUP meistaru. Lietpratēji noteikti novērtēs, kā VLOOKUP izmantot dinamiski, savienojumā ar MATCH formulu
 • uzmeklēšanas formulu stūrakmens - VLOOKUP

 • VLOOKUP klasiskā izpildījumā gan arī kā pielietot netiešās sakritības funkcionalitāti

 • formula MATCH kopīgā darbībā ar VLOOKUP - pilnībā dinamiska uzmeklēšana

3. MODULIS
PAR SUMIFS, COUNTIFS, AVERAGEIFS - SASKAITĪŠANAS UN SKAITĪŠANAS FORMULĀM
 
Šis modulis veltīts datu analītikai un šajā modulī Tu apgūsi saskaitīšanas un skaitīšanas formulas.
 • nosacījumu saskaitīšanas un skaitīšanas formulas SUMIFS, COUNTIFS, AVERAGEIFS

 • dažādi nosacījumsaskaitīšanas pielietojuma scenāriji

Excel formulas.png
Filter.JPG
4. MODULIS
DATU FILTRĒŠANA UN DATU AIZSARDZĪBA
 
Šajā modulī Tu apgūsi prasmes par datu filtrēšanu un datu aizsardzību. Uzzināsi, kā filtrēt datus, kā atrast unikālos ierakstus,  kā izveidot iznirstošu sarakstu no šūnas un kā iestrādā dažādus ierobežojumus, lai Tavi dati būtu drošībā.
 • Datu filtrēšana un labās prakses piemēri

 • datu drošība Excel darbgrāmatās un darblapās

 • kā iestrādāt dažādus ierobežojumus darblapā un darbgrāmatā ar Protection, Data Validation.

5. MODULIS
PAR DATU VIZUALIZĀCIJAS PAMATPRINCIPIEM
 
Šis modulis aizsāk datu vizualizāciju. Tajā Tu apgūsi grafiku izveidi un pielāgošanas iespējas. Daudz prakstiskas līdzdarbošanās, kurās Tu veidosi grafikus ar dažādiem nosacījumiem un noformēsi datus vizuāli pievilcīgā un profesionālā veidā
 • Datu vizualizācijas pamatprincipi

 • Excel grafiki - grafiku veidi, to izveides un pielāgošanas iespējas

3_video_kartīte.jpg
Sparklines.png
6. MODULIS
PAR NOSACĪJUMA FORMATĒŠANU (CONDITIONAL FORMATTING), SPARKLINES
 
Šis modulis veltīts datu vizualizācijai ar nosacījumu formatēšanu. Būs ļoti daudz interesantu lietu, kuras varēs uzreiz pielietot savos datu failos. Būs daudz woow momentu, piemēram, kā var vienā šūnā attēlot mazu grafiku.
 • Datu vizualizācija, izmantojot Nosacījumu formatēšanu (jeb Conditional Formatting);

 • datu vizualizācija ar šūnas grafikiem (jeb Sparklines).

7. MODULIS
IEVADS PAR PIVOT TABULĀM JEB RAKURSTABULĀM
 
Noslēdzošie divi moduļi kursā tiks veltīti Pivot tabulām jeb Rakurstabulām. Šis modulis veltīts datu sagatavošanai, lai sāktu strādāt ar Pivot. Uzzināsi, kā izveidot Pivot tabulu un pievienot vizuālos filtrus jeb Slicers. Tie, kuriem šī ir absolūti jauna tēma, būs liels pārsteiguma moments.
 • Datu analīze rakurstabulās (PivotTable)

 • PivotTable datu sagatavošana ar Excel Tables funkcionalitāti

 • PivotTable izveide, pielāgošana, noformēšana

 • vizuālo filtru (Slicers) pielietošana

Pivottabula.png
Pivot Tables.png
8. MODULIS
PADZIĻINĀTI PAR PIVOT TABULĀM
 
Padziļināti par Pivot tabulām - kā grupēt datus, veidot aprēķinus. Kā izveidot Pivot tabulas no vairākām tabulām jeb izmantot datu modeli un attēlot dinamiskos grafikos. Būs jaudīgi!
 • Dinamiska grafika (PivotChart) izveide un pielāgošana no PivotTable

 • PivotTable datu grupēšana, aprēķina lauku pievienošana u.c. padziļināta funkcionalitāte

 • PivotTable izveide no vairākām datu tabulām (Data model izmantošana)

VISA KURSA LAIKĀ SAŅEMSI EXCEL PADOMUS UN VILTĪBAS
KĀ STRĀDĀT EFEKTĪVI UN BEZ LIEKA LAIKA PATĒRIŅA
Viss par efektivitāti un produktivitāti! Knifi, kombinācijas, gudra formatēšana
Visā sarežģītajā slēpjas pavisam vienkāršs risinājums. Papildu zināšanas par mazajiem knifiņiem Tev ietaupīs daudz laika
 • Vērtīgi taustiņu īsceļi

 • Vairākkārtīgi pielietot kopētu šūnu formatējumu

 • Aizpildīt vairākas šūnas vienlaicīgi

 • Kā ievadīt vairākas rindas vienā šūnā?

 • Paslēpt darblapas

 • Sadalīt tekstu kolonās

 • Iecentrēt tekstu pāri vairākām šūnām

 • Remove duplicates

 • Shift + Click uz Excel Close X - aizver visas darbgrāmatas

 • un citi vērtīgi padomi efektīvākam darbam

repeat-format-paster_3_orig.gif
MĀCĪBU PLĀNS, KAS STRĀDĀ
Video materiāli, Excel faili un prezentācijas pieejamas tiešsaistē Excel Know How mācību vietnē. Pieejami praktiski uzdevumi patstāvīgai  pildīšanai. Atkārtojot uzdevumus, kas rādīti video lekcijās, apgūsi teicamas Excel zināšanas!
 

PAR PASNIEDZĒJU

Ivars Krampis - Vanags

Biznesa datu analīzes eksperts

Esmu Ivars Krampis-Vanags - biznesa datu analīzes eksperts. MS Excel savā ikdienā izmantoju jau vairāk kā 20 gadus, savukārt Power BI - 5 gadus. 

 

Mani izstrādātie kursi ir domāti tiem, kas vēlas apgūt jaunas zināšanas, kā arī paaugstināt savas profesionālās kompetences un ātrāk sasniegt vairāk gan Excel, gan Power BI vidē.

Mana aizraušanās ir mācīšanās, dalīšanās un grūtu Excel problēmu risināšana.

47_Fotogrāfs_Ainārs_Mazjanis.jpg

Mana pieredze un profesionālā darbība ir saistīta ar Finanšu vadību, analīzi un plānošanu. Ikdienā konsultēju un izstrādāju datu analīzes risinājumus, izmantojot Excel un Power BI. Ar pārliecību tieku galā ar komplicētām situācijām Excel un Power BI vidē, sniedzot profesionālas konsultācijas un dažādu risinājumu izstrādi pakalpojuma veidā uzņēmumiem un citiem interesentiem, datu automatizācijā un vizualizācijā.

 
Excel KnowHowMockups.png

APGŪSTI, KĀ PĀRVALDĪT EXCEL EFEKTĪVĀK!

DALĪBA KURSĀ EUR 195,-

BONUSĀ KATRS KURSA DALĪBNIEKS IEGŪST:

 • 12 mēnešu piekļuvi online apmācību materiāliem Excel Online kursa ietvaros; praktiski līdzdarboties Excel failos (kas ir lejuplādējami) un atkārtoti skatīties mācību kursu 12 mēnešu laikā⭐ 

 • bezmaksas piekļuvi 10 meistarklasēm gada laikā (meistarklašu vērtība 250,- EUR)💡

 • Atbalstu mācību procesā - atbildes uz saviem jautājumiem, padomus!🚀

 • Pēc kursa iegūs Excel Know How sertifikātu, kurš apliecinās jauniegūtās kompetences! (Kursa beigās tests)

mimi-thian-ZKBzlifgkgw-unsplash.jpg

PIEDĀVĀJUMS UZŅĒMUMIEM

Lai pieteiktu uzņēmuma darbiniekus Excel online kursam, spied uz pogas "Pieteikt darbiniekus kursam". Piezīmēs norādi uzņēmuma nosaukumu, reģistrācijas nr., adresi un konta nr. Rēķinu ar norādītajiem rekvizītiem saņemsi uz e-pastu vienas dienas laikā.

Excel Know How kursus izvēlējušies tādi uzņēmumi kā Grindeks, Primum, Valsts kase, LMT, Atea, Veselības ministrija, Latvenergo, Nacionālais veselības dienests, ERTE grupa un citi.

DALĪBAS MAKSA PAR VIENU DARBINIEKU

EUR 195,-

Excel online kursus izvēlējušies:

Atea-Global-Services.png
ErteGrupa.png
VM.png
NVD.png
Grindeks_logo-1.jpg
VK.png
Primum.png
BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI
Kad sākas kurss un cik ilgi man būs pieejamas šīs apmācības?

Kurss sākas uzreiz pēc tā apmaksas ar karti vai Paypal. Ja kursu esi izvēlējies apmaksāt ar pārskaitījumu, tad mācībām piekļūsi dienā, kad tiks saņemta apmaksa. Apmācībām Tev būs pieeja 12 mēnešus. Tu vari mācīties savā ātrumā vai jebkurā brīdī atgriezties pie materiāliem, lai slīpētu vai atkārtotu informāciju par jebkuru kursa tēmu.

Esmu pilnīgs iesācējs un ar Excel esmu uz Jūs. Vai man šīs apmācības būs piemērotas?
Ja Tev ikdienā jāizmanto excelis, vai Tu to plāno to darīt turpmākajā nākotnē, tad šīs apmācības viennozīmīgi Tev ieliks pamatus excel lietošanā. Ja neesi vispār lietojis excel, tad tas, iespējams, aizņems ilgāku laiku kā citiem studentiem, bet ja Tev to vajag, tad vienīgais veids kā iemācīties ir darot.
Kādai jābūt Excel versijai, lai apgūtu šo kursu?
Visi piemēri tiek veikti, izmantojot Excel Office 365 versiju. Izmantojot Office 2016 un 2019 atšķirības nejutīsi, izmantojot Office 2013 versiju pamanīsi dažas vizuālas atšķirības rīkjoslas izkārtojumā, bet tas nemaina funkcijas būtību. Savukārt izmantojot Excel 2010 un vecākas versijas jau pamanīsi arī funkcionālas atšķirības.
Cik daudz laika nedēļā man jāvelta kursam?
Tāpat kā ar jebkurām citām iemaņām arī Excel var iemācīties, ja tam velta laiku un viss ir atkarīgs no tā, cik ātri Tu to vēlies apgūt. Jo vairāk laika ieguldīsi, jo ātrāk iemācīsies. Mūsu studenti vidēji pie kursa materiāliem pavada aptuveni 1.5 līdz 2 stundas nedēļā.  Tomēr, ja kādu ilgāku periodu nebūs iespējams kursa vielu apgūt, piekļuve materiāliem un video lekcijām ir 12 mēneši. Mācīties būs iespējams savā tempā, sev ērtā laikā.

Kāds ir apmācību formāts?
Apmācības sastāv no video lekcijām, kuras Tu vari noskatīties jebkurā sev ērtā laikā. Lekcijas ir vidēji 3-5 minūšu garas (atkarībā no temata) un tās visas ir pieejamas tiešsaistē. Tām piekļūsi ar savu lietotājvārdu un paroli.
Ja skatoties Tev radīsies jebkādi jautājumi, varēsi tos uzreiz uzdot diskusiju logā vai sūtot privātu ziņu uz ask@excelknowhow.com, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim!

Kā es varu saņemt rēķinu uz uzņēmuma rekvizītiem?

Ja apmaksu veic ar uzņēmuma karti, piezīmēs norādi uzņēmuma nosaukumu, reģistrācijas nr., adresi un konta nr. Rēķinu ar norādītajiem rekvizītiem saņemsi uz e-pastu vienas dienas laikā.

Ja kursu vēlies apmaksāt ar pārskaitījumu uz mūsu bankas kontu, spied uz pogas "Vēlos maksāt ar pārskaitījumu", aizpildi informāciju, kuru esam lūguši norādīt par sevi un papildus piezīmēs ieraksti uzņēmuma nosaukumu, reģistrācijas nr., adresi un konta nr. un darbinieku skaitu. Rēķinu apmaksai ar norādītajiem rekvizītiem saņemsi uz e-pastu vienas dienas laikā.

KONTAKTI

ask@excelknowhow.com

Meža iela 4,

Rīga, LV-1048,

Latvija

SOFIUS SIA

LV40103714293

Nometņu 3-11, Rīga, LV-1048, Latvija

Swedbank AS, HABALV22

LV30HABA0551048637023

SEKO EXCEL KNOW HOW

 • Facebook
 • LinkedIn
 • Instagram
 • YouTube
 • Twitter
Back to Top

Uz augšu